У Кіровограді обрали Степову красуню

 • 27 квіт. 2016 08:40
 • 1334
  • Новина У Кіровограді обрали Степову красуню Ранкове місто. Кропивницький

  24-го квітня, за підтримки голови наглядової ради Корпорації «ХХІ Століття» Лариси Онул, у Дендропарку відбулась презентація ХІ Всеукраїнського конкурсу краси «Степова красуня».

  Головна мета проекту - сприяння духовному та культурно – естетичному розвитку дітей та юнацтва, збереження українських національних традицій, виховання гордості та усвідомлення причетності до української нації, встановлення дружніх відносин між учасниками з різних регіонів України.

  Фестиваль-конкурс «Степова красуня» постійно розширює напрямки творчого розвитку дітей та молоді,залучаючи до фестивалю творчі колективи різних напрямків. Вже декілька років в рамках фестивалю проходить конкурс дитячих театрів мод і юних дизайнерів «Барвистий край». Актуальним став конкурс моделей «New Universal Model».

  Дендропарк вселяко підтримав творчу активність учасників та зробив подарунок, безкоштовно покатавши конкурсантів на атракціонах.

  Саме 24-го квітня, учасники конкурсу долучись до благородної справи та допомогали зібрати кошти на операцію маленькій дівчинці Марині.

  Нагадуємо, що 27 квітня у залі Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім.. М.Л.Кропивницького відбудеться справжнє свято краси та талантів! На вас чекають нові колекції, яскраве дефіле красунь, виступи професійних колективів.

  Всеукраїнський фестиваль-конкурс краси та таланту „Степова красуня” проводяться за підтримки Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської ОДА, Управління науки та освіти , молоді та спорту Кіровоградської ОДА, регіонального благодійного фонду «Відкрита Україна» .