У Кіровограді поговорять про творчість Франка

 • 20 квіт. 2016 14:58
 • 1025
  • Новина У Кіровограді поговорять про творчість Франка Ранкове місто. Кропивницький

  Іван Франко увійшов в історію світової культури не тільки як видатний письменник, поет, прозаїк і драматург, а й як учений-публіцист, літературний критик, перекладач і видавець, як організатор передового літературного руху на Україні кінця XIX - початку XX ст. Відкрити багатогранність митця вам допоможе засідання круглого столу “Франкознавчі студії”, яке відбудеться 21 квітня о 14.30 у відділі обслуговування користувачів.

  Відвідувачі цього заходу зможуть познайомитись із тайнописом долі і геніальною проникливістю Франка, літературознавчими аспектами його творчого доробку, місцем поета в контексті світової культури.

  Цікавою сторінкою засідання будуть і дослідницькі студії кіровоградських науковців, проблеми вивчення його творчості в школі. Не менш загадковими для сучасної спільноти є малодосліджені рубаї І.Франка.

  Усі ці питання розкриють у своїх виступах освітяни: Григорій Клочек, Любов Зубак, Олександр Ратушняк, Марія Лаврусенко, Сергій Колесник, Вікторія Скрипник.

  Запрошуємо усіх, хто прагне відкрити нові грані постаті великого Каменяра.

  Запрошуємо до відділу читальних залів обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.