У листопаді ПриватБанк профінансував український бізнес більш ніж на 2 мільярда гривень

 • 5 груд. 2022 09:12
 • 441
  • Новина У листопаді ПриватБанк профінансував український бізнес більш ніж на 2 мільярда гривень Ранкове місто. Кропивницький
   
  У листопаді ПриватБанк видав українському бізнесу 1523 кредити на загальну суму 2,077 мільярда гривень. Як повідомив член правління банку з питань малого та середнього бізнесу Євген Заіграєв, це на 20% більше, ніж у листопаді минулого року, а середня сума виданого кредиту складає 1,36 мільйона гривень. Найбільшу частку бізнес-кредитів ПриватБанком було видано клієнтам, які працюють в сфері агробізнесу: 37% від загального обсягу кредитування у листопаді.
   
  За обсягами кредитування у листопаді 2022 року у лідерах бізнес-клієнти західних областей України, на яких приходиться майже 34% від наданих ПриватБанком кредитів. П’ята частина із загального обсягу фінансування припадає на бізнеси центральних областей, 15% північних регіонів, 12% - південних областей, 10% - на бізнеси столиці та 9% - східного регіону країни.
   
  За результатами дослідженнями ринку компанії CBR, 47% юридичних осіб та 62% підприємців називають ПриватБанк основним банком для свого бізнесу та при цьому 62% юридичних осіб та 79% підприємців, що мають намір отримувати бізнес-кредити - збираються зробити це саме у ПриватБанку.
   
  Анжела Дзінзюра
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку