У Нацполіції Кіровоградщини вшанували правоохоронців-ліквідаторів

 • 26 квіт. 2016 12:59
 • 784
  • Новина У Нацполіції Кіровоградщини вшанували правоохоронців-ліквідаторів Ранкове місто. Кропивницький

  Із нагоди 30-ї річниці з дня Чорнобильської катастрофи у відомстві відбулося урочисте зібрання. Поліцейські подякували колегам-ветеранам, які брали участь у ліквідації наслідків аварії, за їх подвиг та вшанували пам’ять тих, кого забрала страшна трагедія.

  До присутніх від імені особового складу та себе особисто звернувся начальник Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області Сергій Кондрашенко.

  «Сьогодні серед нас по-справжньому героїчні люди, які виявили неймовірну мужність та відвагу заради майбутніх поколінь. Здоров’я вам і довголіття, миру, благополуччя. Подвиг тисяч українців навічно залишиться в історії всього людства», - зазначив Сергій Григорович.

  Під час зібрання правоохоронці-ліквідатори отримали Почесні грамоти та подяки органів державної влади і місцевого самоврядування, відомчі подяки та пам’ятні медалі – знак народної пошани «За громадянський подвиг» Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна», а також грамоти Профспілки і Почесні грамоти Української Асоціації «Чорнобиль» органів та військ МВС.

  Пам’ять загиблих колег присутні вшанували хвилиною мовчання.

  Після урочистостей поліцейські разом із ветеранами-правоохоронцями взяли участь у громадській ході та церемонії покладання квітів до пам’ятника «Жертвам Чорнобиля».

   

   

   

   

  Сектор комунікації ГУНП в Кіровоградській області