У Новомиргороді освітяни провели психологічне консультування засуджених

 • 20 вер. 2016 16:16
 • 748
  • Новина У Новомиргороді освітяни провели психологічне консультування засуджених Ранкове місто. Кропивницький

   

  19 вересня 2016 року з метою підвищення рівня профілактичної роботи серед засуджених та у рамках спільної соціально–виховної діяльності відділ освіти Новомиргородської РДА та РВ КВІ разом з методистом районного методичного кабінету Марією Мікель було проведено психологічне консультування засуджених.

  Першочерговими завданнями даної зустрічі були дослідження індивідуально-психологічних особливостей особистості засудженого, оцінка ризиків відхилення від правослухняної поведінки, передає  Новомиргородський РВ КВІ УДПтСУ в Кіровоградській області.

  У процесі консультування засудженим була надана допомога у дослідженні власної особистості, у розумінні своїх стосунків з оточуючим світом, оцінці своїх проблем та в пошуку альтернативних варіантів їх подолання. Засудженим було роз’яснено сутність проблеми, яка виникла у них та визначено реальний ступінь її серйозності.

  По завершенню психологічного консультування було проведено психолого-просвітницьке інформування, яке полягає у передачі клієнту елементарних, життєво необхідних психологічних знань та вмінь, оволодіння й правильне застосування яких можливе клієнтами без спеціальної психологічної підготовки.