У Новоукраїнському районі вчора згорів мікроавтобус
7 груд. 2016 11:35
744
6 грудня о 12:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу мікроавтобуса «MERCEDES Sprinter» на території приватного домоволодіння у Новоукраїнкі.
Прибувши на місце події, рятувальники з’ясували, що горить моторний відсік, передні шини та частина салону мікроавтобуса.
Силами вогнеборців о 12:21 пожежу локалізовано та о 12:45 – ліквідовано. До гасіння пожежі залучались 8 чоловік особового складу та 2 одиниці техніки 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини Новоукраїнки.
Причину пожежі наразі встановлюють фахівці.
Повідомляє прес-служба У ДСНС в області.