У Петрово молодь відвідала відділення «Приватбанку»

 • 22 лист. 2016 13:00
 • 818
  • Новина У Петрово молодь відвідала відділення «Приватбанку» Ранкове місто. Кропивницький
  У рамках Місячника профорієнтації молоді «Світ професій: праця і покликання» фахівці Петрівського районного центру зайнятості  для учнів  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів-гімназія» організували професіографічну екскурсію до районного відділення ПАТ «Приватбанк».
   Варвара Лиходій, керуюча філією банку, провела для школярів  справжній урок з фінансової грамотності.  Ознайомила присутніх з історією виникнення банків, професіями даної сфери, їхньою характеристикою. Учні зсередини побачили, як працює відділення банку, що роблять його працівники і як вони в реальному режимі вирішують питання, що виникають у його клієнтів. Найбільш цікавою для хлопчиків та дівчат була інформація про платіжні картки, нові технології, способи захисту своїх грошей та фінансової інформації.
  Під час екскурсії кожен з учнів мав змогу ознайомитися з роботою терміналу самообслуговування ПриватБанку. За допомогою такого терміналу можна поповнити рахунок свого мобільного телефону, вільно купити квитки на футбольний матч своєї улюбленої команди та скористатися іншими корисними послугами. 
  Зацікавленість учасників була очевидною. Подібні заходи, а саме професіографічні екскурсії за сприяння служби зайнятості, мають реальний вплив на свідомість екскурсантів і допомагають у майбутньому зробити правильний вибір професії.
  По завершенню зустрічі  керуюча наголосила, що керівництво Приватбанку запрошує на роботу молодь, яка готова вчитися новому, постійно удосконалюватися, рухатися вперед. 
  В. Лиходій підкреслила, що саме професіонали своєї справи забезпечують безперебійну, швидку та надійну роботу відділення банку.
   
  Повідомляє Петрівський районний центр зайнятості.