У «шістці» двері за ув’язненими таки зачиняють

 • 13 лип. 2016 09:29
 • 719
  • Новина У «шістці» двері за ув’язненими таки зачиняють Ранкове місто. Кропивницький

  У зв’язку з появою та розповсюдженням на власній сторінці у Фейсбуці Сергія Старенького 12.07.2016 року інформації та фото про нібито «життя Кіровоградська ВК-6», а саме:

  «Ось так зараз живе Кіровоградська ВК-6. Це після того бунту, який відбувся місяць тому. Так адміністрація ВК та Мін'юст відійшли від старих "репресивних радянських методів".

  Звертаю увагу - це ДІЗО-ПКТ. Тут утримуються порушники режиму. Там заборонено згідно закону майже все зайве. Зверніть увагу на двері. Вони чомусь не зачинені )))

  Отакий правопорядок в колонії, після того як там "нічого не відбулося" ((( "Реформатори рулять"»,

  повідомляємо, що фото, які розміщені на сторінці екс-голови  були зроблені в 2014-2015 роках, так як деякі засуджені, котрі зображені на світлинах, звільнилися ще в грудні 2014 року.

  На жаль потрапляння заборонених предметів  до пенітенціарних закладів (в тому числі і мобільних телефонів за допомогою, яких засуджені користуються мережею інтернет) має місце, але керівництвом управління та установ виконання покарань ДПтС України в Кіровоградській області  вживаються всі заходи, щодо надійного перекриття каналів надходження у зони, що охороняються заборонених до використання речей і предметів.

  Так за 2016 рік в установах області при спробі доставки у зону, що охороняється було вилучено:

  •             мобільних телефонів–57;

  •             наркотиків -176 грн.;

  •             спиртних напоїв – більше ніж 70 літрів;

  •             грошей -867 грн.;

  •             встановлено 2 випадки не службових стосунків. Співробітників відносно, яких розслідуються кримінальні провадження.

  За всіма фактами вилучення заборонених предметів складались адміністративні протоколи та направлялись до суду. Вразі вилучення наркотичних речовин правопорушники передавались до органів поліції.

  Оперативна обстановка в усіх установах Кіровоградської області контрольована та стабільна.

  Прес-служба УДПтС України в Кіровоградській області