У «шістці» знову одруження

 • 5 лип. 2016 14:54
 • 751
  • Новина У «шістці» знову одруження Ранкове місто. Кропивницький

  На початку липня у Кіровоградській виправній колонії (№ 6) свої серця офіційно поєднали засуджений Максим зі своєю коханою Ганною. Майбутній наречений тривалий час підтримував зв’язки із дівчиною шляхом листування та короткострокових побачень. А останнім часом, ніколи до цього не одружений хлопець, прийняв остаточне рішення – зареєструвати шлюб із своєю половинкою, яка підтримала його у складний для Максима період життя.

   Відбувши 1/3 строку покарання, засуджений, який став на шлях виправлення та за сумлінне ставлення до праці,  у лютому місяці цього року, був переведений із дільниці ресоціалізації на дільницю соціальної реабілітації установи. Тож не тільки на словах, а й на ділі закоханий довів, що виправляється, і готовий в майбутньому кардинально змінити своє життя на краще завдяки коханню, яке позбавило його самотності, надало відчути себе по-справжньому щасливим та стало стимулом в його житті.

  Весілля у молодих було більш ніж скромне – після розпису у приміщенні для довготривалих побачень на території установи. Цілих дві доби разом, щоб знову розійтись до наступного побачення. Та, прощаючись, вони щиро вірили, що дочекаються того дня, коли вже ніколи не розлучаться.

   

  Вікторія Балазюк