У Синюсі сталася пожежа
30 квітня о 08:49 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі на території приватного домоволодіння у с. Синюха Новоархангельського району. До місця події оперативно прибули рятувальники 31-ї Державної пожежно-рятувальної частиниУ ДСНС України в області та місцева пожежна команда с. Нерубайка. По прибуттю було встановлено, що пожежею охоплено покрівлю господарчої будівлі на площі 32 м2. Силами вогнеборців пожежу локалізовано о 09:14, а о 09:35ліквідовано.До гасіння пожежі залучались 5чоловік особового складу та 1 одиниця техніки ДПРЧ-31Управління ДСНС в області та місцева пожежна командас. Нерубайка. Причина займання наразі встановлюється фахівцями.
Прес-служба У ДСНС в області