У соціальному центрі матері та дитини випікали різдвяне печиво

 • 22 груд. 2016 17:10
 • 1248
  • Новина У соціальному центрі матері та дитини випікали різдвяне печиво Ранкове місто. Кропивницький
   
  У рамках благодійного марафону "Добро живе у Дендропарку" в комунальному закладі “Кіровоградський обласний соціальний центр матері та дитини“ провели майстер-клас з випікання різдвяного печива.
  Учора на селищі Новому молоді мами, які опинилися в складних життєвих обставинах, разом з кондитером ресторану “MIX“ замішували тісто, готували глазур та розмальовували печиво.
  Разом з молодими мамами вчилася готувати різдвяне печиво і депутат міської ради від БПП “Солідарність“ Валентина Яремчук. Чотири години вона разом з дівчатами освоювала приготування кулінарного шедевра.
  Директор закладу Інна Жолобова подякувала кондитеру та Валентині Яремчук за те, що вони знайшли час, аби напередодні свят відвідати будинок та навчити  дівчат готувати смаколики.  Ларисі Онул директор центру передала  подяку за те, що вона надає благодійну допомогу їхньому закладу.
  У рамках  марафону "Добро живе у Дендропарку" всі витрати на майстер-клас покрили організатори. Також молоді мами отримали в подарунок солодке печиво та торт.