У Світловодському ліцеї запускають проєкт “Спільно JuniorS”

 • 10 лип. 2023 16:51
 • 303
  • Новина У Світловодському ліцеї запускають проєкт “Спільно JuniorS” Ранкове місто. Кропивницький
   
  Ігровий клуб “Спільно JuniorS” розпочинає свою роботу у м.Світловодськ, сповіщає Світловодська міська територіальна громада.
   
  Команда ГО “Рух Олександра Педана” @juniors_in_ua, об’єднавшись разом із ЮНІСЕФ @unicef_ukraine, втілила давню мрію в реальність — ми запускаємо ігрові клуби “Спільно JuniorS”.
   
   
  “Спільно JuniorS” функціонуватимуть на базі КЗ Ліцей #4 "Обрій" по вул. Героїв України, 56, де діти, підлітки та молодь віком від 10 до 19 років зможуть знайти свій затишний простір для здорового та активного життя. Клуб даватиме змогу опанувати нові види спорту й безкоштовно відвідувати тренування, майстер-класи та інші заходи, створювати активне ком’юніті громади, сприяти соціалізації дітей та молоді ВПО, а також круто, насичено й натхненно проводити час.
   
  Крім того, учасники ігрового клубу будуть самостійно організовувати цікаві їм події, пробувати себе у ролі нано-інфлюенсерів у співпраці з неймовірною командою: ментором Олександром Педаном, викладачем з SMM та відомими лідерами думок.
   
  Всіх секретів розкривати поки не будемо, але обіцяємо веселощі та насолоду від нових вражень. Фіксуйте розклад та станьте учасником клубу цього тижня! Участь безкоштовна!