У Світловодську «без» переплати за водопостачання

 • 13 лист. 2023 13:30
 • 323
  • Новина У Світловодську «без» переплати за водопостачання Ранкове місто. Кропивницький

  Місцева влада максимально намагається допомогти Світловодській громаді.

  Саме тому днями було проведено зустріч з офіційними представниками фірми-виробника «Apator», яка займається впровадженням по всій країні розумних лічильників обліку води.

  Глобальною метою цього проекту є забезпечення добросовісної оплати (своєчасно і без переплати) за воду споживачами, що в перспективі надасть можливість водоканалам покращити якість послуги та взятись за поетапну заміну мереж.

  На зустрічі представники компанії презентували та розповіли про Smart лічильники:

  — розумні лічильники автоматично знімають показники й передають їх для розрахунків; автоматична відправка показників виключає помилки чи навмисно неправдиву інформацію про спожиті ресурси;

  — лічильники сконструйовані таким чином, що зупинити їх «магнітом» технічно неможливо. А отже, це обладнання унеможливить шахрайства;

  — навіть якщо в крані ледь-ледь привідкрита вода, розумний лічильник — настільки високоточний, що він це зафіксує;

  — зональні лічильники дадуть можливість бачити орієнтовні місця поривів. Адже поки комунальники з’ясовують, де саме ці місця, йде значний відтік води, а прилади будуть фіксувати гілки, на яких пориви, і їх можна буде вчасно перекрити та уникнути втрат.

  Загалом зустріч із представниками фірми-виробника «Apator» була цікавою, інформативною та корисною, всю отриману інформацію представники взяли для подальшого опрацювання.

  Джерело: Світловодська міська територіальна громада