У Світловодську успішно апробували нові форми сімейного дозвілля

 • 15 черв. 2016 16:47
 • 1211
  • Новина У Світловодську успішно апробували нові форми сімейного дозвілля Ранкове місто. Кропивницький

  10-12 червня відбувся перший у Кіровоградській областіфестиваль «Дитинство та сім'Я». Він проходивна базі відпочинку "Волна" Світловодського району. Захід був організований ГО «Центр розвитку людини та сім'ї "Сонячний Зайчик" (м.Кіровоград) у рамках програми "Активні громадяни" за підтримки Британської Ради в Україні.

  Про те, як проходив фестиваль сімейного дозвілля, повідомляється на сторінці Фестиваль «Дитинство та сім'Я»у Фейсбук.

  «Фестиваль зібрав півсотні охочих відпочити родиною з користю у сосновому лісі, у дуже мальовничому місці на березі Дніпра. Протягом трьох днів фахівці з різних сфер виховання показували,як відпочивати всією родиною активно, з користю для здоров'я та саморозвитку. Були представлені програми: для дітей ( від 10міс. до 16 років), для дорослих та спільні сімейні заходи.Це - майстер-класи, комплексні розвиваючі заняття з урахуванням вікових потреб дітей, сімейні ігрові та оздоровчі програми, творчі концерти, семінари для дорослих, спілкування біля багаття.

  Під час фестивалю відбулося відкриття ЕКОшколи для малят від центру розвитку людини та сім'ї "Сонячний Зайчик", в рамках якої спеціальним гостем був планетарій з Дніпропетровська з чудовими освітніми програмами.

  Окрім того, був проведений круглий стіл для дорослих на тему: "Роль морально-етичного виховання у формуванні гармонійного суспільства", результатом якого стала резолюція (зараз друкується і буде викладена в соцмережах та на сайті . www.deti.kr.ua).

  Фестиваль «Дитинство та сім'Я» дав можливість батькам і дітям разом провести насичені подіями вихідні, знайти нових друзів та поспілкуватись з однодумцями, поділитись та обмінятись досвідом, привнести в своє життя багато цікавого та корисного.

  Спілкування на природі у позитивній атмосфері сприяло творчому розкриттю кожного учасника фестивалю, надало натхнення та енергії, залишило приємні враження та бажання повернутись в цю чарівну атмосферу свята, спільного розвитку та відпочинку ще не один раз.

  Час на фестивалі біжить непомітно, але надовго в пам'яті залишаються гарні спогади, радість і натхнення від спілкування. А фотографії з фестивалю дають можливість доторкнутись до події тим, хто не зміг долучитись», - йдеться в повідомленні.

  1 липня о 12:00 обласній бібліотеці для дітей ім.Т.Г.Шевченка відбудеться відкриття фотовиставки «Сімейний відпочинок 2016.Фестиваль «Дитинство та сім'Я», яка триватиме до кінця вересня.

  Наступний фестиваль «Дитинство та сім'Я»у Кіровоградській обл. планується на червень 2017 року.