У Світловодську відбувся показ інтерактивної вистави

 • 29 лют. 2024 12:30
 • 393
  • Новина У Світловодську відбувся показ інтерактивної вистави Ранкове місто. Кропивницький

  28 лютого в міському Палаці культури провели інтерактивну виставу «Ні — насильству».

  Захід організований громадською організацією «Олександрійський гендерний інформаційний центр» — грантером Українського Жіночого Фонду/УЖФ у рамках проекту «Вистоїмо разом».

  На виставі глядачам розповіли про різні форми насильства, з якими можуть стикатися люди в нашому суспільстві. Сценарій до вистави писали студенти Олександрійського фахового коледжу культури та мистецтв.

  По завершенню виступу присутнім роздали інформаційні наліпки та браслети.

  Інтерактивна вистава проходила в рамках проекту «Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом/СПК», який виконує Український Жіночий Фонд у партнерстві з ГО «Ла Страда — Україна» та Асоціацією жінок-юристок України «ЮрФем» за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної Інтеграції та Апарату Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та за фінансування Європейського Союзу.

  Відповідальність за зміст інформації несе ГО «Олександрійський гендерний інформаційний центр». Інформація, що представлена у виданні, не завжди відображає погляди ЄС і УЖФ».

  Джерело: Світловодська міська територіальна громада