У вихідні на Кіровоградщині вшанували Героїв Холодного Яру

 • 19 черв. 2023 16:43
 • 789
  • Новина У вихідні на Кіровоградщині вшанували Героїв Холодного Яру Ранкове місто. Кропивницький
   
  В Олександрівці вшанували Героїв Холодного Яру та збирали кошти на ЗСУ, сповіщає Кіровоградська обласна рада.
   
  В урочищі «Чорний Ворон» в Олександрівці відбулися заходи з вшанування Героїв Холодного Яру суботнього дня.
   
   
  Панахиду на могилі отамана Чорного Ворона провів архієпископ Кропивницький і Голованівський Марк ПЦУ. У рамках вшанувань присутнім презентували проєкт меморіального комплексу на місці останнього бою героїв Холодного Яру – загону отамана Чорного Ворона.
   
   
  По завершенню в Олександрівці урочисто відкрили мурал на честь Збройних Сил України, на якому зображений житель селища, боєць ЗСУ з позивним «Ведмідь». Виконав стінопис Олександр Брітцев за ініціативи громадської організації «Справедливість – наш вибір».
   
  - Ми вшановуємо героїзм холодноярців, які у минулих століттях боролися за вільну Україну. Сьогодні боротьба продовжується, а ворог незмінний - російські загарбники. Символічно Кіровоградщина отримала ще один чудовий мурал. Стінопис, на якому зображений наш захисник, який створив художник з Донецька, за підтримки волонтерів з Олександрівки. Це справжній приклад єдності українців, - зазначив у вітальному слові голова обласної ради Юрій Дрозд.
   
  У ході урочистостей гості відвідали музей історії села Розумівки, провели молебень за перемогу українського війська та збирали кошти на підтримку Збройних Сил України.