У виправних закладах згадали про жертв політичних репресій

 • 17 трав. 2016 11:28
 • 654
  • Новина У виправних закладах згадали про жертв політичних репресій Ранкове місто. Кропивницький

  15 травня 2016 року групою соціально-виховної та психологічної служби Олександрівського виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№104) було організовано виховний захід для засуджених до Дня пам’яті жертв політичних репресій 1937 – 1938 р.р.

           Даний захід проведено з метою вшанування пам'яті жертв політичних репресій, привернення уваги засуджених до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам'яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства.

  У рамках проведеного заходу засуджені, які відбувають покарання у виправному центрі відвідали районний будинок культури в приміщенні якого відбулася виставка художників членів союзу України. Художник познайомив глядачів з різними техніками малювання та розповів, як створював свої картини.

  В цей день також було проведено інформаційну годину на тему: «У жорнах репресій»  під час якої засудженим розповіли про наших співвітчизників, які були позбавлені власного дому, закатовані у сталінських тюрмах і концтаборах. Жертвами комуністичного режиму стали тисячі людей різних національностей, які проживали на території України.

  По завершенню заходу засуджені вшанували пам'ять жертв репресій хвилиною мовчання.

  Марина Сінчук