У виправній колонії № 6 пройшло Престольне свято Храму

  • 13 вер. 2016 10:33
  • 882
    • Новина У виправній колонії № 6 пройшло Престольне свято Храму Ранкове місто. Кропивницький

    8 вересня 1937 відійшов до Господа великий трудівник і сповідник Церкви Христової Протоієрей Роман Іванович Медведь, (Роман Московський), на честь якого було названо Храм, що розташований на території Кіровоградської виправної колонії (№ 6). Для вшанування пам’яті про цю велику людину до установи завітали священнослужителі Єлисаветградського чоловічого монастиря, які відслужили святкову службу в Храмі та розповіли засудженим про нелегку долю священика, повідомляє Відділ СВПР, Кіровоградської виправної колонії УДПтС України в області (№6).

    Був він і полковим священиком, і протопресвітером Чорноморського флоту, настоятелем храму Василя Блаженного, зазнав арештів, допитів (допитував його особисто голова ВЧК Фелікс Дзержинський), і зрештою потрапив до таборів, з яких повернувся в 1936 році зовсім хворим, його відпустили раніше терміну помирати додому.

    До раки з його мощами приходять стражденні, звертаються з проханнями, отримують допомогу і духовну розраду. «Відмовтеся від свого малого, і Господь дасть Своє велике», - заповідав сповідник Христовий.