У Знам’янському районі у гості до рятувальників приходять діти з пришкільних таборів

 • 10 черв. 2016 11:52
 • 794
  • Новина У Знам’янському районі у гості до рятувальників приходять діти з пришкільних таборів Ранкове місто. Кропивницький

  Впродовж тижня до пожежно-рятувальних частин Служби порятунку Кіровоградщини постійно приходили учні, які відвідують дитячі пришкільні табори відпочинку. Ексурсії було організовано з метою навчання дітей правилам безпеки, суворе дотримання яких дозволить уникнути багатьох прикрих ситуацій, травмування і загибелі маленьких непосид.  

  Так,  з 6 по 10 червня лише Державну пожежно-рятувальну частину №18 м.Знам’янки мають відвідати 14 дитячих колективів. Діти приїжджають на екскурсії не лише з райцентру, а й з віддалених сіл, оскільки спілкування з рятувальниками має життєво важливе значення. Зокрема працівники Служби порятунку детально розповідають школярам, які вчинки призводять до надзвичайних подій, яким правилам потрібно слідувати, залишаючись самими вдома, відпочиваючи у лісі чи біля води, як урятуватись під час пожежі в будинку чи громадському місці, як надавати допомогу потерпілим. А ще рятувальники популяризують культуру безпеки, розповідаючи про щоденну працю бійців пожежно-рятувальної служби, дозволяючи допитливим дітлахам роздивитись і навіть посидіти за кермом пожежного автомобіля, демонструючи можливості технічного оснащення служби.

  Варто зазначити, що такі екскурсії напередодні літніх канікул мають неабияке виховне значення, оскільки підвищують інтерес дітей до питань безпечної життєдіяльності та дають змогу пригадати правила безпеки.

  Прес-служба У ДСНС в області