Учні зі сільських шкіл їздитимуть на нових автобусах

 • 31 серп. 2016 11:09
 • 825
  • Новина Учні зі сільських шкіл їздитимуть на нових автобусах Ранкове місто. Кропивницький
  До початку нового навчального року для освітніх закладів Кіровоградщини придбано 25 комфортабельних шкільних автобусів, які підвозитимуть учнів із віддалених сіл до опорних шкіл районів області. Транспорт для школярів придбано шляхом публічних закупівель за рахунок співфінансування з державного та місцевих бюджетів. Зокрема, 19,8 мільйона гривень надійшло субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, а 17 мільйонів гривень виділили безпосередньо місцеві бюджети. Середня вартість одного автобуса склала 1 мільйон 320 тисяч гривень.
  Сьогодні перед відкриттям обласного педагогічного форуму голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко спільно з головою облради Олександром Чорноіваненком урочисто вручив ключі від шкільних автобусів та документи на них керівникам навчальних закладів районів. 23 автобуси відправляться до сільських шкіл області сьогодні, а ще 2 надійшли до місць призначення раніше.
  Вітаючи керівників сільських шкіл з отриманням нового транспорту, Сергій Кузьменко наголосив:
  – З нового навчального року наші учні матимуть можливість у хороших умовах доїхати до свого "робочого місця", щоб отримувати знання. Батьки також будуть спокійні, що їхні діти комфортно доїхали до школи.