Українці отримали більше 3.5 млн переказів від міжнародних організацій через ПриватБанк

 • 10 жовт. 2022 15:05
 • 473
  • Новина Українці отримали більше 3.5 млн переказів від міжнародних організацій через ПриватБанк Ранкове місто. Кропивницький
   
  Українці отримали через ПриватБанк вже 3,5 мільйона переказів з грошовою допомогою від міжнародних організацій. Як повідомив член правління Приватбанку Дмитро Мусієнко, загальна сума виплат складає понад 15 млрд грн, а переважна більшість - 90% переказів - було отримано на картку ПриватБанку у Приват24.
   
  Виплата переказів грошової допомоги від міжнародних організацій здійснюються ПриватБанком автоматично на картку/рахунок клієнта або по контрольному номеру через системи переказів коштів Western Union, PrivatMoney, MoneyGram.
   
  Якщо ви отримали sms з MTCN-кодом Western Union від міжнародних організацій (ВПП ООН, УВКБ ООН, UNICEF), то переказ можна отримати через: Приват24 (мобільний додаток або сайт), 3700 або Чат-онлайн, банкомат чи відділення ПриватБанку. Детальна інструкція з отримання переказів онлайн - на відео.
   
  Отримати грошову допомогу через платіжну систему PrivatMoney від УВКБ ООН, Міжнародного комітету Червоного Хреста (МКЧХ), Товариства Червоного Хреста (ТЧХУ), Підрозділу Міжнародної Федерації HANDICAP та інших можна у відділенні Приватбанку, зателефонувавши на підтримку 3700 або звернувшись у Приват24 на "Допомогу чат - онлайн". В даному випадку Контрольний номер переказу PrivatMoney відсутній, співробітник ПриватБанку знаходить його самостійно. Докладніше - на сайті банку https://privatbank.ua/news/2022/10/7/1765
   
  Анжела Дзінзюра
  Спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку