Уряд дозволив пересилати за кордон документи, що посвідчують особу

 • 20 січ. 2023 19:55
 • 395
  • Новина Уряд дозволив пересилати за кордон документи, що посвідчують особу Ранкове місто. Кропивницький
   
  Уряд дозволив пересилання паспортів і посвідчень на повернення в Україну у міжнародних поштових відправленнях, сповістили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
   
  Ця новація спрямована на те, щоб допомагати українцям виїжджати з тимчасово окупованих територій і росії.
   
  Ухвалене Кабінетом Міністрів рішення було розроблено за результатами роботи Координаційного штабу з питань забезпечення виїзду українців з ТОТ через територію третіх країн в Україну. Його очолює Віце-прем'єр-міністр - Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.
   
  Депортація українців із тимчасово окупованих територій до рф стала масштабним злочином окупантів. При цьому громадяни часто залишаються без будь-яких документів, що посвідчують їх особу. Як наслідок – при спробі виїхати з російської федерації до третіх країн їм складно перетинати кордон.
   
  Новація дозволить забезпечити проїзними документами українців – як депортованих, так і тих, що виїхали до третіх країн, – для їх повернення на Батьківщину.
   
  Таке рішення було прийнято вчора на засіданні Кабінету Міністрів України. Сьогодні Уряд переголосував постанову у зв'язку з уточненням законодавчої термінології.