Усе про керування дронами можна дізнатися на курсах від служби зайнятості

 • 9 вер. 2023 08:00
 • 293
  • Новина Усе про керування дронами можна дізнатися на курсах від служби зайнятості Ранкове місто. Кропивницький

   

  Купили безпілотник, але не знаєте, як ним керувати? Чи може тільки плануєте купити, проте спочатку вирішили навчитись ним управляти? Служба зайнятості пропонує вам професійне навчання на курсах цільового призначення за навчальною програмою «Керування БПЛА (дроном): теорія і практика».

  Курс допоможе розібратися у видах та будові дронів, використанні допоміжного обладнання, навчитися прокладати маршрути та впевнено керувати безпілотним літальним апаратом. Окрім теорії, ви зможете відпрацювати й навички польотів.

  Викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості готові надати комплексну підготовку майбутнім пілотам дронів, охоплюючи всі аспекти безпечної експлуатації цивільних безпілотників.

  По закінченню навчання ви отримаєте сертифікат та посвідчення.

  Коли початок? 18 вересня 2023 року.

  Бажаєте отримати корисні та актуальні знання сьогодення? За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

  До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

  Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.

   

  Кіровоградський обласний центр зайнятості