Увага! Конкурс від ДАІ

 • 4 лют. 2011 15:03
 • 3173
  • Новина Увага! Конкурс від ДАІ Ранкове місто. Кропивницький

   

  З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях  Державтоінспекція Кіровоградської  області спільно з Управлінням освіти та науки Кіровоградської облдержадміністрації запрошує школярів прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Ми зразкові пішоходи! А ви - зразкові водії?"
  Конкурс проводиться з 1 лютого до 15 березня 2011 року. У ньому беруть участь діти віком від 6 до 16-ти років.
  Роботи виконуються довільною технікою (малюнок, живопис, композиція) і мають відображати теми, пов'язані з безпекою поведінки на дорогах, вулицях та у транспорті.
  Адміністрації загальноосвітніх закладів передають малюнки до районних підрозділів ДАІ, які направляють їх до Управління ДАІ, звідки кращі роботи надсилаються до Департаменту ДАІ МВС України.
  Автори найкращих «малюнків-півфіналістів» будуть запрошені до Управління ДАІ УМВС України в Кіровоградській  області та заохочені солодкими подарунками.
  Автори малюнків, що вийдуть у фінал та посядуть призові місця у Всеукраїнському конкурсі, будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у квітні 2011 року в м. Києві.
  Запрошуємо вас взяти участь у конкурсі!