УВАГА! ТРАВМОНЕБЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ ФАКТОРИ

 • 11 груд. 2023 08:30
 • 178
  • Новина УВАГА! ТРАВМОНЕБЕЗПЕЧНІ ЗИМОВІ ФАКТОРИ Ранкове місто. Кропивницький

  Про кожний нещасний випадок потерпілий або працівник, який його виявив, чи інша особа - свідок нещасного випадку повинні негайно повідомити керівника робіт, який безпосередньо здійснює контроль за станом охорони праці на робочому місці, чи іншу особу підприємства і вжити заходів до надання необхідної допомоги потерпілому.

  Особливо треба бути уважними в зимовий період, адже щорічно реєструється сумна статистика травмувань, пов’язаних з ожеледдю, а також спостерігається зростання виробничого травматизму, серед причин яких слід відмітити дорожньо-транспортні пригоди, внаслідок погіршення погодних умов на дорогах загального користування, падіння працівників при пересуванні залишками опалого листя, під час пересування тротуарами і дорогами населених пунктів та безпосередньо територіями підприємств, які були вкриті снігом, талою кригою, не оброблені відсівом, та внаслідок ожеледиці.

  ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ з питань профілактики виробничого травматизму та розслідувань нещасних випадків на виробництві можна за номером 096 044 8091, або за адресою: м. Кропивницький, проспект Європейський, буд. 11а, кабінет 306.

  Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області застерігає працівників щодо безпечного пересування територіями підприємств та населених пунктів.

  Щоб зменшити ризик травм в ожеледицю, працівникам слід дотримуватись таких порад https://docs.google.com/document/d/11yiK-X7aTvJkRZLBFMfw03SDsElKzMVy/edit?usp=sharing&ouid=114083525675358086087&rtpof=true&sd=true

  Світлана КРИВЕНКО,

  начальник управління контрольно-перевірочної роботи

  головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області