Ув’язнені школярі готуються до головного іспиту

 • 2 черв. 2016 11:26
 • 798
  • Новина Ув’язнені школярі готуються до головного іспиту Ранкове місто. Кропивницький

  31 травня 2016  року у Кіровоградському відділі Одеського регіонального центру зовнішнього незалежного оцінювання якості освіти відбулась зустріч заступника начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи Кіровоградської виправної колонії обласного управління ДПтС України (№ 6) Валерія Видибури, психолога установи Богдана Ялинчука та директора загальноосвітньої вечірньої школи при установі (№38) Сергія Міщенка із уповноваженою особою Українського центру оцінювання якості освіти Ліною Бутенко.

  З метою належного проведення ЗНО-2016 обома сторонами було обговорено організаційні питання, починаючи з часу та місця проведення іспитів, підготовки приміщень, в першу чергу, аудиторій, та надано всебічну консультативну допомогу щодо написання робіт. Також роз’яснено порядок складання іспитів та проведено відповідний інструктаж.

  У цьому році було зареєстровано шість осіб - кандидатів для здачі ЗНО, але двоє засуджених було звільнено. Перед звільненням даним засудженим адміністрація установи  роз’яснила умови та порядок участі у зовнішньому незалежному оцінюванні за межами місць позбавлення волі.

  Перший іспит зовнішнього оцінювання засуджених з української мови та літератури розпочнеться 14 червня поточного року.  Адміністрація Кіровоградської виправної колонії (№ 6) та вечірньої школи при установі (№ 38) бажає майбутнім абітурієнтам показати високі результати своїх можливостей та знань при  здачі ЗНО.

        

  Вікторія Балазюк