Ув’язнена породілля отримає грошову допомогу

 • 15 трав. 2016 18:45
 • 1067
  • Новина Ув’язнена породілля отримає грошову допомогу Ранкове місто. Кропивницький
  Народження малюка, безумовно, приносить величезну радість для батьків. Однак, перш за все, необхідно подбати про те, щоб малюк став повноцінним громадянином суспільства. Нажаль, жінки, які перебувають за гратами та народили дітей, не в змозі самостійно розібратися з питаннями, що виникають після народження дітлахів.
          Опікуючись проблемами породілля, персонал відділу соціально-виховної та психологічної роботи Кіровоградської установи виконання покарань (№14) прикладає максимум зусиль для того, щоб матуся та її маля почувалися комфортно та мали усі необхідні документи, які у майбутньому стануть запорукою їх життя, як повноцінних членів суспільства та дозволять уникнути багатьох побутових, соціальних та економічних проблем, що можуть виникнути. 
          Днями, ув’язненій, яка перебуває в установі та народила дитину, оформлено свідоцтво про народження дитини, а також допомогу при народженні дитини. 
          Свідоцтво про народження – самий перший офіційний документ у житті кожної людини. Його треба дбайливо зберігати до досягнення шістнадцятирічного віку, щоб заздалегідь убезпечити себе від непотрібних проблем по його відновленню при отриманні паспорта. 
          А скільки всього необхідно маляті, що у грошовому еквіваленті важко і підрахувати. Навіть при самому економному витрачанні коштів, цифри не радують, адже на всі потреби маленького члена суспільства потрібно чимало фінансів. Тому оформлена допомога, якою породілля зможе скористатися одразу після звільнення з місця позбавлення волі, безперечно, стане у нагоді родині.
   
  Тетяна Коханенко