В ЦДЮТ відбувся обласний конкурс відеоробіт «Толерантність як основа сучасного світу»

 • 23 лист. 2016 17:38
 • 1783
  • Новина В ЦДЮТ відбувся обласний конкурс відеоробіт «Толерантність як основа сучасного світу» Ранкове місто. Кропивницький
  Сучасні потоки інформації, великі можливості, а водночас і спокуси та загрози, невміння розв’язувати конфлікти і допомагати іншим, часто стають на заваді гармонійного життя людини у суспільстві. Ми з вами живемо серед людей, яких ми не завжди розуміємо, тому що вони вирізняються від нас нестандартною зовнішністю, цікавим стилем у одязі, незвичною манерою спілкування або поведінкою, обмеженими можливостями або незвичними поглядами на навколишній світ. Деякі з них мають надзвичайні таланти, унікальні здібності. 
   
  18 листопада 2016 року на базі Кіровоградського обласного ЦДЮТ відбувся підсумок обласного конкурсу відеоробіт «Толерантність як основа сучасного світу». Учні та студенти навчальних закладів Кіровоградської області мали можливість у коротких відеороликах відобразити своє бачення щодо толерантного розвитку суспільства. У деяких роликах використовували ростові фігури - http://rpk.univest.ua/produkciya/p-o-s-produkciya/rostovye-figury/
   На конкурс були надіслані роботи євроклубів з Благовіщенська, Добровеличківки, Долинської, Вільшанки, Знам'янки, Добронадіївки та Користівки Олександрійського району, Балахівки Петрівського району, Устинівки, Олександрівки Кіровоградської області та Кропивницького. Кращими визнані роботи, які набрали найбільшу кількість вподобань у інтернет ресурсі You Tube та вищу оцінку журі.
  Переможцями визнано відеороботи: І місце -  «Толерантність – це..» євроклуб «Млади съерця» Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості, автор – Крайтор Ольга, ІІ місце – «Будьмо толерантними» євроклуб «Меридіан» Добронадіївської загальноосвітньої школи Олександрійського району, автор – Трикозенко Аріна, ІІІ місце – «Толерантність – це грамонія» євроклуб «Астра» Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв), автор – Кондаурова Анастасія.  
   
  Вдалим завершенням заходів до Міжнародного дня толерантності була організація та проведення Радою євроклубів Кіровоградщини КОЦДЮТ 18 листопада 2016 року квесту «Ми - разом»
  . Свої знання та навички толерантного спілкування проявили 29 команд активних євроклубів з Кропивницького, Світловодська, Олександрії, Знам'янки та Олександрійського, Олександрівського, Благовіщенського, Вільшанського, Знам'янського, Добровеличківського, Петрівського, Новгородківського, Маловисківського, Компаніївського, Устинівського, Кіровоградського районів Кіровоградської області. Команди мали змогу прийняти участь у вікторині «Крокуємо Європою», побудувати температуру толерантності своєї команди, організувати спортивну хвилинку «Коктейль рухів», визначити мову та традиції у різних країнах Європи, створити портрет толерантної людини, побудувати «інтерактивний пам’ятник», познайомитись з культурою національних діаспор Кіровоградщини: Союзу вірмен України у Кіровоградській області, Спілки поляків Кіровоградщини «Полонія», обласного німецького культурного центру «Розвиток». Переможцями стали команди: І місце - євроклуб «Прометей» Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості та команда «Step by step» НВО № 26 Кіровоградської міської ради, ІІ місце -  євроклуб ««Млади съерця» Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості та євроклуб «Меридіан» Добронадіївської загальноосвітньої школи Олександрійського району, ІІІ місце - євроклуб «Астра» Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв). Результатом квесту був створений Кодекс толерантності Ради євроклубів Кіровоградщини, який спільно був прийнятий!
  Олена Арутюнян - методист з міжнародних 
  зв’язків та партнерства, 
  голова Ради євроклубів 
  Кіровоградщини КОЦДЮТ
   
  Переглянути відеоролики можна тут:
   
  https://www.youtube.com/watch?v=3pVHLofcEsA
  https://www.youtube.com/watch?v=soYPkpBech0