В центрі селища Нового відсьогодні замайорів червоно-чорний прапор
3 груд. 2016 17:49
932
Попри вітер та технічні незручності(відсутність на щоглах леєру) активісти не відмовились від задуманого.Підігнавши трактор з монтажною стрілою, боєць "Легіону Свободи" Леонід Багно та молодий активіст Дмитро Камнєв по черзі закріпили на щоглах червоно-чорний та державний прапори.
Деякі сільчанки не второпали мотиви акції,тому колишнім і діючим бійцям доводилось пояснювати зрозумілою мовою.А от чоловіки підходили і висловлювали підтримку,а дехто навіть дякував за вшанування всіх героїв України таким чином.