В Долинській гімназії відкрилась фотовиставка героїв сучасної війни

 • 2 вер. 2016 10:38
 • 777
  • Новина В Долинській гімназії відкрилась фотовиставка героїв сучасної війни Ранкове місто. Кропивницький


  1 вересня 2016 року на першому уроці в Долинській гімназії – загальноосвітній школі № 3 відбулася презентація фотовиставки героїв сучасної російсько-української війни «Долинчани – захисники незалежності України». Організаторами заходу виступили члени громадської організації воїнів АТО Долинського району «Захисник», члени громадської організації «Об’єднання українок «Яворина». Презентація пройшла за підтримки Долинської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода». У відкритті фотовиставки взяли участь вояки російсько-української війни Мирошніченко Вадим та Дяченко Юрій, чиї, власне, світлини і були розміщені в експозиції.
  Звертаючись до учнів гімназії, десантник легендарної 95 аеромобільної бригади ВДВ, який обороняв Донецький аеропорт, «кіборг» Вадим Мирошніченко розповів школярам, що світлини – то не лише картинки, але й ціле море відчуттів бійця. 
  «Це не тільки фотопортрети. Це і перемоги, і втрати, і біль. Про це має знати і сучасне покоління, і наші нащадки», - підкреслив Вадим Мирошніченко. 
  Також він розповів, що з Долинського району у зоні АТО зараз перебувають на службі 150 чоловіків, і частина з них саме сьогодні повертається у свої домівки. 
  Представниця жіночої громадської організації «Об’єднання українок «Яворина» у місті Долинська Олена Волкотруб наголосила у своєму виступі, що люди повинні знати в обличчя своїх захисників, шанувати героїв, які сьогодні захищають свободу кожного з нас. Ці хлопці своєю відвагою, жертовністю та патріотизмом прославили Україну сучасній молоді приклад, як треба любити і боронити свою Батьківщину. Також представниця жіноцтва висловила подяку героям та закликала всіх присутніх шанувати їх. 
  На закінчення презентації фотовиставки організатори запропонували учням та людям старшого покоління Долинського району долучитися до їх ініціативи та подбати про до створення більш масштабного проекту. Тепер всі, хто має оригінальні світлини з війни на Сході або знімки з героями із Долинського району, можуть долучитися до проекту, надавшии світлини організаторам фотопроекту.