В этом году Анатолий Близнюк поздравил журналистов вопреки

 • 6 черв. 2011 10:28
 • 616
  • Новина В этом году Анатолий Близнюк поздравил журналистов вопреки Ранкове місто. Кропивницький

  Анатолий Близнюк написал открытое письмо ко всем журналистам и изданиям, которые недавно публиковали на своих страницах открытое письмо Николая Сухомлина.

  Глава облгосадминистрации утверждает, что не имеет никакого отношения к угрозам в адрес Николая Сухомлина и с творчеством блогера не знаком.

  Текст находится на официальном сайте Донецкой оластной госадминистрации.

  «В період з 1 червня 2011 року через численні ЗМІ (наприклад, газета «Сегодня» та сайт «Українська правда») поширюється інформація про те, що журналіст і блогер Микола Сухомлин став отримувати погрози одразу після того, як на його сторінці в Facebook було оприлюднено відео журналіста Олексія Мацуки про авто, на якому їздить голова Донецької облдержадміністрації. За широко оприлюдненою інформацією із посиланням на слова пана М. Сухомлина, «протягом тижня особисті повідомлення на Facebook містили ту чи іншу погрозу. Цього разу невідомі з тимчасових акаунтів погрожували заблокувати мій профіль у соціальній мережі й вжити заходів для подальшого "недопущення поширення інформації, яка ганьбить українських політиків"». В публікаціях безпосередньо пов’язують оприлюднення матеріалів про мою особу із погрозами та закриттям сторінки.

  У зв’язку з цією ситуацію я вважаю за необхідне заявити наступне:

  1. Мені невідомий ані пан Сухомлин, ані його творчість на сторінках Facebook. Немає жодних підстав пов’язувати ситуацію з його сторінкою з матеріалами, присвяченими мені.

  2. Я готовий співпрацювати з відповідними органами і допомогти розслідуванню, аби забезпечити можливість журналістові повною мірою виконувати свої фахові обов’язки у відповідності до українського законодавства та потреб нашого суспільства.

  Попри обставини, в яких пишу цього листа, я щиро вітаю журналістів з їхнім Днем. Сподіваюся, він нагадає всім – і вам, журналістам, і українському суспільству загалом – про важливість місії вільних медій для України та можливостей ЗМІ впливати на результативність розвитку нашої країни».