В Кіровограді рятувальники розпиляли аварійні дерева
27 трав. 2016 14:55
1031
Минулої доби рятувальники обласного центру двічі залучалися до прибирання зламаних дерев. Перший виклик надійшов до Служби порятунку «101» о 14:42. Мешканець міста повідомив, що на розі вул.Тарковського та Єгорова на проїжджу частину впало дерево. На місце події прибули співробітники аварійно-рятувального загону спецпризначення, які за допомогою спецобладнання звільнили дорогу. Повідомлення про інший подібний випадок по вул. 40 років Перемоги надійшло о 16:25. Рятувальники оперативно прибули на місце події та прибрали пошкоджене дерево.
Прес-служба У ДСНС в області