В Кіровограді влаштували свято для засуджених

 • 2 черв. 2016 08:25
 • 839
  • Новина В Кіровограді влаштували свято для засуджених Ранкове місто. Кропивницький

    У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Дитинство це чудова пора сподівань на казкове життя та здійснення заповітних мрій. Мабуть, на землі немає людини, яка б не хотіла повернути час назад і поринути у безтурботне райдужне життя.

  День дитинства, такого далекого і близького водночас, відзначили й неповнолітні Кіровоградської установи виконання покарань (№14). Не обійшлося свято й без званих гостей, представників Благодійних фондів «Надія» та «Пересвіт» – Олега Забілястого та Володимира Глухого. Висловивши щирі привітання та побажання з прийдешнім святковим днем, гості з напутнім словом звернулись до хлопців, щоб ті наполегливо оволодівали знаннями, творчо мислили, розвивали свої здібності та стали гідними громадянами своєї держави.

    Завершенням заходу став солодкий стіл, на якому неповнолітні поласували смаколиками та святковим тортом.

   Завжди треба пам’ятати, що 1 червня це не лише свято для дітей, а й особливий день для нагадування суспільству про необхідність дотримання прав дитини як однієї з головних засад формування гармонійної особистості. Діти – це майбутнє, і обов’язок дорослих у всьому світі надавати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого. Саме від того, якими стануть діти, залежить майбутнє світу, кожної країни та кожного з нас.

   

   

  Тетяна Коханенко