В Кіровоградській установі виконання покарань відбулось «Олімпійське побачення»

 • 7 лист. 2016 09:25
 • 821
  • Новина В Кіровоградській установі виконання покарань відбулось «Олімпійське побачення» Ранкове місто. Кропивницький
   
   
  В екстернатному відділенні ВЗШ № 38 при Кіровоградській установі виконання покарань (№ 14) стартували щомісячні спортивні зустрічі під назвою «Олімпійське побачення».  Неповнолітні, які утримуються під вартою в установі, будуть зустрічатись з представниками спортивної громадськості міста.        
  Довготривалий компенсаторно-виховний захід ініційовано педагогами навчального закладу та відділом соціально-виховної та психологічної роботи установи при підтримці обласного відділення НОК України й безпосереднього виконавця – тижневика «Спорт-ревю NEW» в особі відомого спортивного журналіста Юрія Ілючека.  
  Неповнолітні, які утримуються під вартою в установі, будуть зустрічатись з представниками спортивної громадськості міста. 
  Загальновідомо, що спорт сприяє здоровому способу життя, фізичному зміцненню, допомагає людям стати морально сильними, мужніми, розкрити кращі якості людської особистості. А для неповнолітніх, котрі з відомих причин перебувають за ґратами й, порівняно з ровесниками поза в’язничним периметром, мають обмежений інформаційний простір, подібні заходи – немов ковток чистого повітря з іншого життя.
  Гостя зустрічали заступник начальника Кіровоградської установи виконання покарань (№14) з соціально-виховної та психологічної роботи Андрій Стеценко та інспектор відділу СВПР Наталя Завада з учителями школи. Підлітків ознайомили з метою та орієнтовною програмою «Олімпійських побачень», Сергій Колісник зробив невеликий екскурс в історію заходу, який проводився 2008 року напередодні Пекінської олімпіади, й користувався непідробною популярністю серед контингенту засуджених ВК № 6. Після цього відбулося знайомство з головним редактором тижневика «Спорт-ревю NEW», прес-аташе футбольного клубу «Зірка», представника спортивної періодики України на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро Юрієм Ілючеком. 
   
  Журналіст надзвичайно емоційно, користуючись відеоматеріалами та наочністю безпосередньо з Олімпіади (нотатники, квитки, сувеніри, футболки (узнать цену на печать эмблем на футболке), рюкзак, бейсболка з олімпійською символікою і навіть бразильська виміна) відтворив атмосферу такого собі прес-центру в мініатюрі, відтворюючи основні віхи перебігу світових спортивних змагань.  
  Окрім спортивної інформації, Юрій Сергійович дав короткий нарис історичного минулого й сьогодення Бразилії та зокрема Ріо-де-Жанейро у їхніх контрастних виявах, акцентуючи увагу на серйозному ставленні бразильців до здорового способу життя, що виявляється у масових заняттях населенням країни різними видами спорту. Питання учасників заходу щодо грошових еквівалентів, кліматичних особливостей і навіть рівня злочинності також були ґрунтовно висвітлені у відповідях гостя установи. 
  На завершення зустрічі Юрію Ілючеку презентували минулорічний номер часопису «Хроніки Задзеркалля», в котрому згадуються «Олімпійські побачення» 2008 року. Гостинні господарі пригостили журналіста чаєм з тістечками та обговорили деталі наступної зустрічі, яка відбудеться третього тижня листопада. Цього разу планується висвітлення участі спортсменів Кіровоградщини в параолімпійських змаганнях 2016 року.
  Відділ соціально-виховної роботи Кіровоградської установи виконання покарань управління ДПтС України в області (№14).