В музеї Осмьоркіна відкривається виставка Ігоря Демчука

 • 15 вер. 2016 14:04
 • 1112
  • Новина В музеї Осмьоркіна відкривається виставка Ігоря Демчука Ранкове місто. Кропивницький

  16 вересня  о 14-00 год в художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна відкривається виставка авторських фото Ігоря Демчука «Від каріатиди до хай-теку. Принади фасадної пластики міста над Інгулом», присвячена 150-річчю від дня народження художника архітектури Я.В.Паученка, в рамках започаткованого музеєм мистецького проекту до Дня міста «На перехресті вулиць Єлисаветграда - Кіровограда» до 262-ї річниці заснування міста.

  Музейний проект «На перехресті вулиць Єлисаветграда - Кіровограда» до Дня міста має на меті презентувати кіровоградські вулиці у фотографіях, демонструючи переємність архітектурної мови від часів заснування міста до сучасності як нерозривну історію побудови цілісного урбаністичного середовища, відтворюючи життя мешканців та гостей міста, для зацікавлення широкого загалу до вивчення свого минулого.

  Демчук Ігор Миколайович - член Національної Спілки журналістів України (1993) та Національної Спілки фотохудожників України (2005), лауреат премії ім. В.К.Винниченка газети «Народне слово» (1999) та обласної журналістської премії у номінації «фотожурналістика» (2005), нагороджений Золотою медаллю української журналістики (2010). Народився 1962 року в м. Броди Львівської обл. Закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка, факультет журналістики (1984). Працював фотокореспондентом ТАРС – РАТАУ, Укрінформу в Кіровоградській області (1984-1995), з 1995 року - фотокор, спеціальний кореспондент обласної газети «Народне слово».Учасник всеукраїнських та обласних фотовиставок. В художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна презентував виставки авторських фото - «Зупинись і замилуйся» до 145-річчя з дня народження єлисаветградського архітектора Я.В.Паученка (2011), «Вулиця Дворцова – минуле і сучасне» та «Велика Перспективна – від фортеці Святої Єлизавети до Янгола-охоронця міста» в рамках музейного мистецького проекту «На перехресті вулиць Єлисаветграда-Кіровограда» до Дня міста (2014, 2015).

  Експозицію виставки складають 35 кольорових художніх архітектурних фотографій міських краєвидів відомого фотожурналіста І.М.Демчука та форматні фотоінсталяції-ассамбляжі фасадних прикрас будівель, створені заслуженим художником України А.М.Надєждіним, які є своєрідними емоційними акцентами, що допомагають глядачеві пізнати історичні архітектурні стилі та відчути красу нашого міста.