В Неділю 18-ту по П’ятидесятниці Православна Церква відзначає пам’ять святих отців VII Вселенського Собору

  • 25 жовт. 2016 15:15
  • 897
    • Новина В Неділю 18-ту по П’ятидесятниці Православна Церква відзначає пам’ять святих отців VII Вселенського Собору Ранкове місто. Кропивницький
    23 жовтня, в Неділю 18-ту по П’ятидесятниці, Православна Церква відзначає пам’ять святих отців VII Вселенського Собору (VIII ст.) і преподобного Амвросія Оптинського, духоносного старця 19 сторіччя. 
     В цей день в Благовіщенському храмі була звершена Божественна Літургія, об’єднана разом з славленням святого дня та молебнем за мир в Україні. Після по проханню віруючих правився Подячний молебень Господу Богу. А о першій години дня священство та прихожани Благовіщенського храму зустрічали Єрусалимську ікону Божої Матері. Після урочистої зустрічі правився молебень перед цією святинею, де кожен мав змогу виразити свої прохання до Божої Матері та Її Сина – Господа Нашого Ісуса Христа.  Цей благодатний образ Пресвятої Богородиці, який постійно перебуває в Спасо-Преображенському кафедральному соборі, був написаний і освячений на Святій Землі, в місті Єрусалимі, та привезений у 2010 році до нашого міста. 24 жовтня в Благовіщенському храмі напередодні святкування Єрусалимської ікони Божої Матері перед цим святим образом відслужене вечірнє богослужіння з полієлеєм.