В одинадцятий раз за грати. Крадія ліфтового обладнання засудили на чотири роки

 • 22 бер. 2018 10:34
 • 916
  • Новина В одинадцятий раз за грати. Крадія ліфтового обладнання засудили на чотири роки Ранкове місто. Кропивницький
   
  Крадію ліфтового обладнання вирок залишили без змін
   
  Апеляційний суд Кіровоградської області залишив без змін вирок суду першої інстанції, за яким викрадача ліфтового обладнання засудили до чотирьох з половиною років позбавлення волі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.
   
  21 березня 2018 року в апеляційному суді Кіровоградської області розглядалась апеляція 38-річного жителя Кропивницького, засудженого за крадіжки ліфтового обладнання в обласному центрі. 
  Кіровський районний суд 23 січня 2018 року призначив йому чотири роки і шість місяців позбавлення волі, за численні крадіжки обладнання для функціонування ліфтів, а саме – гальмівних катушок. Окрім покарання у вигляді позбавлення волі засудженого було зобовязано сплатити матеріальну шкоду потерпілим - майже 60-т тисяч гривень. 
   
  У ході судового розгляду справи чоловік визнав свою вину та зізнався у 20 епізодах злочинів, скоєних у період з 27 вересня по 6 листопада 2017 року. Варто зазначити, що за грати засуджений вже повернеться в одинадцятий раз – раніше неодноразово засуджувався до різних термінів ув’язнення за крадіжки та злочини у сфері незаконного виготовлення зберігання перевезення з метою збуту наркотичних засобів. 
   
  Не погодившись з вироком, засуджений скористався своїм правом та подав апеляцію на рішення суду першої інстанції, вважаючи рішення суду несправедливим. Апеляційний суд вирок суду першої інстанції залишив без змін, а апеляцію засуджено без задоволення. 
   
  Нагадаємо: На Кіровоградщині злодій поцупив з авто навігатор та автомагнітолу