В Олександрії проходить Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті Олексія Скічка

 • 27 січ. 2024 13:00
 • 440
  • Новина В Олександрії проходить Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті Олексія Скічка Ранкове місто. Кропивницький

  26 січня за підтримки міської ради, відділу молоді та спорту на базі ДЮСШ №2 проходить традиційний XII Всеукраїнський турнір із боксу, присвячений пам’яті Олексія Скічка.

  Організаторами змагань виступили його сини: Дмитро, Юрій та Олексій Скічки, а також Федерація професійного боксу України.

  – У першу чергу, дякуємо захисникам, які сьогодні боронять нашу країну і дарують нам можливість провести цей чемпіонат. Приємно, що Олександрія приймає на турнірі з боксу майбутніх чемпіонів з різних куточків України. Переконаний, що місто завжди буде дбати, аби у нас розвивався спорт, а ми будемо пишатися кожним, хто не лише тримає зброю в руках, а й на спортивних аренах доводить, що українці – це люди козацького духу, надзвичайно міцні і здатні захистити себе, свою родину і свою країну. Бажаю спортсменам вдалих виступів та яскравих перемог, – сказав очільник громади Сергій Кузьменко.

  У змаганнях беруть участь 190 боксерів віком від 9 до 17 років з міст Кременчука, Кропивницького, Знам’янки, Олександрівки, Новоукраїнки, Южноукраїнська, Світловодська, Павлиша, Долинської, Южноукраїнська, Олександрії, селища Пантаївки та села Попельнастого.

  Олександрійську громаду представляють вихованці відділення боксу ДЮСШ №2.

  Нагадаємо, що турнір з боксу був започаткований дванадцять років тому і носить ім’я Олексія Скічка, який очолював Олександрію 1990-1994 та 2006-2010 роках. Крім політичної діяльності, Олексій Скічко активно займався спортом, був кандидатом в майстри спорту, неодноразовим чемпіоном України. Змагання традиційно приурочені до дня народження Олексія Скічка – 27 січня.

  Джерело: Олександрійська міська рада