В Олександрії відкрили віртуальну виставку переселенки, оскільки роботи залишилися на Донеччині

 • 7 бер. 2023 17:42
 • 487
  • Новина В Олександрії відкрили віртуальну виставку переселенки, оскільки роботи залишилися на Донеччині Ранкове місто. Кропивницький
   
  Олександрійський міський музейний центр ім. Худякової А. Ф. продовжує роботу над проєктом "Творчість під час війни", щоб показати, що українські культурні і мистецькі традиції  житимуть попри все. А зламати дух українського народу не під силу навіть російській орді. 
   
  - Війна змушує людей шукати порятунку в нашому місті, й тому більшість серед наших відвідувачів - люди, що вимушені перебувати в Олександрії, - розповідає Юлія Радченко, - нещодавно до музейного центру завітала Марина Оськіна,  в ході розмови з'ясувалось, що вона переселенка з Краматорська та займається виготовленням декоративних подушок у техніці буф.
   
  Оськіна Марина Олександрівна народилася у Донецькій області, шахтарське містечко  Українськ. Там пройшло дитинство. Після закінчення школи навчалася у Донецьку у ВУЗі. По закінченні переїхала працювати в м. Краматорськ.
  - З дитинства подобалося тримати в руках голку та тканини і вигадувати вбрання для ляльок. Таке хобі було упродовж всього життя. Подобається цікавитись творчістю людей, які роблять щось власними руками. Таким чином потрапила на техніку "буф", вирішила спробувати, дуже сподобалося. Займалася цим останніх кілька років.
  Зараз живе в Олександрії, переїхали з чоловіком сюди з міста Краматорськ майже рік тому. На жаль, всі роботи залишились в рідному місті майстрині, тому ми вирішили зробити онлайн виставку.