В Олександрійській громаді розвиватимуть велотуризм

 • 14 груд. 2023 15:30
 • 554
  • Новина В Олександрійській громаді розвиватимуть велотуризм Ранкове місто. Кропивницький

  Проєкт із організації велопростору реалізовують на території Олександрійської громади.

  Ідея перетворити хобі на власну справу належить Артему Бєлошапці та Володимиру Самченку – двом переселенцям, які активно волонтерять в найбільшому хабі громади з підтримки переселенців «Центр допомоги Олександрія».

  Автори ідеї отримали субгрант на розвиток велотуризму. У його межах виділили 75 тисяч гривень на закупівлю касок, велосипедів та інструментів для ремонту велообладнання. Проєкт вже розпочався і за його умовами хлопці мають провести ряд заходів, створити коло однодумців, оформити необхідні документи, закупити велосипеди тощо.

  Для людей, які хочуть розпочати власну справу в рамках соціального підприємництва і отримати консультації на початковому етапі, супровід надає «Центр допомоги Олександрія».

  – Для внутрішніх переселенців, які планують залишитися в Олександрії, показуємо такий напрямок реалізації, як соціальне підприємництво. Це дозволить фінансово підтримувати свої родини і робити те, що подобається, – розповіла керівниця центру Любов Мороз.

  12 грудня відбулася зустріч, на якій презентували проєкт і проговорили основні етапи його реалізації. Участь взяли волонтери, ВПО, які цікавляться соціальним підприємництвом, і представники міської ради, які також допоможуть втілювати ідею в життя.

  Джерело: Олександрійська міська рада