В Олександрійському МРВ КВІ УДПтС України відзначили річницю трагедії у Бабиному Яру

 • 5 жовт. 2016 16:05
 • 876
  • Новина В Олександрійському МРВ КВІ УДПтС України відзначили річницю трагедії у Бабиному Яру Ранкове місто. Кропивницький

   

  Днями українська та світова спільнота відзначила 75-ту річницю початку подій у Бабиному Ярі, що є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, циган та інших громадян.

  Саме тому 3 жовтня  фахівцем (з питань соціальної роботи із суб’єктами пробаціі) Людмилою Тополь з засудженими, які перебувають на обліку Олександрійського міськрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції, було проведено бесіду на тему: «Трагедія Бабиного Яру».

  Бесіда проводився з метою  розкрити зміст подій, пов'язаний з трагедією в Бабиному Яру, виховувати гордість за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших, продовжувати формувати основу культури міжнаціональних відносин у суспільстві, навчити співчувати та допомагати ближньому.

  Трагедія Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати присутніх на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей, розповіла Інспектор Олександрійського МРВ КВІ.