В Олександрівському виправному центрі було проведено групову форму бібліотерапії

  • 13 вер. 2016 18:03
  • 967
    • Новина В Олександрівському виправному центрі було проведено групову форму бібліотерапії Ранкове місто. Кропивницький

    10 вересня 2016 року психологом Олександрівського виправного центру управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№104) було проведено групову форму бібліотерапії серед засуджених, повідомляє Олександрівський виправний центр УДПтС України в Кіровоградській області.

    Даний метод використано з метою допомоги засудженим впоратися з емоційними проблемами і стресами, викликаними різними змінами у житті або ж для сприяння особистісному зросту і розвитку. Для проведення заходу було складено групу з п’яти засуджених та обрано невеликий за обсягом твір, який прочитано під час заняття. Потім проводилася дискусія, в результаті якої виявлено структуру міжособистісних відносин групи засуджених та визначено їх відношення до читання художньої літератури. Засуджені висловлюючи своє ставлення до персонажів, проектували ставлення кожного  до ряду проблем, що дозволило їм говорити про свої проблеми в опосередкованій формі. 

    Використання методу бібліотерапії допомогає засудженим подолати певною мірою дефіцит спілкування, емоційного відчуження та наявність дискомфорту.