В Устинівці у рятувальників було свято

 • 7 серп. 2016 11:28
 • 1106
  • Новина В Устинівці у рятувальників було свято Ранкове місто. Кропивницький

  5 серпня у смт Устинівка відбулися урочисті заходи з нагоди 25-ї річниці введення в експлуатацію нового пожежного депо Державної пожежно-рятувальної частини №22 Управління ДСНС України у Кіровоградській області. Відкриття сучасного депо у 1991 році було непересічною подією для Устинівського району, оскільки безпека громадян залежить, в тому числі, і від належного матеріально-технічного забезпечення пожежної охорони.

  Вітаючи особовий склад від імені керівництва Управління ДСНС в області, т.в.о. начальника відділу персоналу полковник служби цивільного захисту Руслан Крохмалюк, зазначив, що  чверть століття підрозділ залишається гарантом спокою і безпеки жителів району, являючись невід’ємною ланкою пожежно-рятувальної служби області, яка за показниками оперативно-службової діяльності визнана однією з кращих в державі. З нагоди свята від Управління ДСНС районному підрозділу було вручено спецінструмент – бензопилу. Під час урочистостей відбулося показове відпрацювання злагодженості дій підрозділу – черговий караул провів бойове розгортання від автоцистерни з подачею ствола ГПС-600. Усі присутні ще раз пересвідчилися, що рятувальники готові до виконання дій за призначенням. До речі, майже у цю саму мить за номером «101» надійшов тривожний виклик і вогнеборці виїхали гасити реальну пожежу.

  Слова подяки за ефективну співпрацю звучали і від заступника голови Устинівської райдержадміністрації Михайла Яворського, який зауважив, що органи місцевого самоврядування не залишаються байдужими до питань пожежно-рятувальної служби району. Грамотами Управління ДСНС та районної державної адміністрації були нагороджені працівники Устинівського районного сектору Управління ДСНС. Великий внесок у розбудову пожежної охорони району зробили ветерани служби, з найкращими побажаннями до нинішніх рятувальників звернувся колишній начальник 22-ї частини Микола Стець. Під час урочистих заходів благословив особовий склад священник Української православної церкви отець Олександр.

   

  Прес-служба У ДСНС в області