В Устинівському виправному центрі провели психологічну роботу з засудженими

 • 4 жовт. 2016 09:39
 • 801
  • Новина В Устинівському виправному центрі провели психологічну роботу з засудженими Ранкове місто. Кропивницький

   

  Відповідно до плану психолог групи соціально виховної та психологічної роботи Устинівського виправного центру управління ДПтС України в Кіровоградській області №(37) Олександр Чепурний відвідує виробничі об’єкти, на яких працюють засуджені виправного центру.

  З метою недопущення негативних настроїв та підтримання задовільного морально-психологічного клімату серед засуджених психолог організував профілактичні заходи, направлені на визначення психоемоційного стану кожного засудженого. Враховуючи значний стаж роботи в установі, він в першу чергу звертає увагу на необхідність вивчення новоприбулих засуджених, щоб в подальшому знаходити вірні шляхи в роботі з даною категорією засуджених. Ось і сьогодні провідний психолог установи провів профілактичну бесіду із засудженими, які після розподілу із дільниці КДіР були працевлаштовані на току.

  Добрі стосунки між персоналом установи та засудженими є запорукою гарного настрою та оптимістичних поглядів на майбутнє, розповів Старший інспектор (з ВСПРП) СРП Устинівського ВЦ управління ДПтС  України в Кіровоградській області.