"Вагнерівцю" з Олександрії світить довічне ув'язнення

 • 12 лип. 2023 21:27
 • 786
  • Новина «Вагнерівцю» з Олександрії світить довічне ув'язнення Ранкове місто. Кропивницький
   
  Прокурорами Кіровоградської обласної прокуратури затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Кіровоградщини. Він обвинувачується в участі в терористичній організації та державній зраді (ч.1 ст.258-3, ч.2 ст.111 КК України). Йому загрожує довічне.
   
  З початку збройної агресії рф проти України, 36-річний мешканець м.Олександрії добровільно перейшов на бік ворога. Чоловік надав згоду на участь у діяльності незаконного збройного формування підрозділу «Батальйон Восток» терористичної організації «ДНР». Даний підрозділ належить до незаконних збройних формувань особливого призначення, покликаний чинити збройний опір підрозділам Збройних Сил України та іншим військовим формуванням України. 
   
  Зрадник пройшов повний курс військової та тактичної підготовки, і добровільно склав так звану присягу на вірність «ДНР», сповіщає Кіровоградська обласна прокуратура.
   
  Після повномасштабного російського вторгнення в Україну перейшов до "317 батальйону приватної військової компанії Вагнера". У складі вказаного підрозділу брав участь в озброєному протистоянні українським військовим на території Донецької області, систематично виконував накази свого безпосереднього командира та отримував за це грошову винагороду.
   
  Досудове розслідування здійснювали слідчі Управління СБУ в Кіровоградській області.