Відбулося складання заліків з навчальних дисциплін службової підготовки кіровоградських пенітенціаріїв
03 червня 2016 року розпочато підсумкову перевірку із службової підготовки осіб рядового і начальницького складу управління Державної пенітенціарної служби в Кіровоградській області за підсумками 2015-2016 навчального року.
Відбулося складання заліків з навчальних дисциплін службової підготовки.
Після складання заліків з теоретичної підготовки, у персоналу були прийняті диференційні заліки з фізичної підготовки: підтягування на перекладині, згинання і розгинання рук в упорі лежачі, біг на 100 м та 1000 м.
Персонал показав добру фізичну підготовку та задовільні знання зі службових дисциплін.
Навчання персоналу кримінально-виконавчої служби в системі службової підготовки є дуже важливою складовою проходження служби. Адже процес навчання спрямований на оволодіння співробітниками професійними знаннями, спеціальними уміннями, навичками, необхідними для несення служби.
Сектор по роботі з персоналом управління ДПтС України в Кіровоградській області