Відділ сім’ї та молоді Кропивницького протягом літа організовував оздоровлення дітей

 • 20 вер. 2016 13:40
 • 1040
  • Новина Відділ сім’ї та молоді Кропивницького протягом літа організовував оздоровлення дітей Ранкове місто. Кропивницький

  Оздоровлення дітей Кропивницького протягом літнього періоду 2016 року організовувалося відділом сім’я та молоді за рахунок коштів міського, обласного та державного бюджетів.

  - Підсумовуючи результати літнього оздоровлення, - відзначила начальник відділу Людмила Дорохіна, -  можна зробити висновок, що оздоровлення дітей пільгових категорій відбулось вдало, хоча всіх бажаючихми не задовольнили. Відділом сім’ї та молоді зареєстровано 378 заяв, оздоровлено216 дітей. Для 100% задоволення всіх звернень, при найменшій вартості путівки 4 тисячі гривень, необхідні кошти в сумі більше півтора мільйона гривень. Сесією міської ради двічі в цьому році коригувався в сторону збільшення бюджет на оздоровлення дітей, виділені додаткові кошти на оздоровлення дітей учасників АТО.

  Загалом у 2016 році залучено коштів з державного бюджету 162,2 тис. грн. з обласного – 681,3 тис. грн. з міського бюджету–472,4 тис.грн.
  Для порівняння: в 2014 році з міського бюджету виділено на оздоровлення 179,9 тис.грн., в 2015 році – 178,0 тис.грн.

  Діти з Кропивницького цього року відпочивали в УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) - 24 дитини, МДЦ «Артек» (Пуща Водиця Київська область) – 3 дитини, ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор’я» (смт Сергіївка, Білгород – Дністровський район Одеської області) - 50 дітей, ДОЗ «Бригантина» (смт. Новоархангельськ,  Кіровоградської області) -22 дитини, ДЗОВ «Дружба» (с. Войнівка, Олександрійського району, Кіровоградської області) - 47 дітей, Оздоровчий комплекс «Лісова пісня» (с. Оникієве, Маловисківського району, Кіровоградської області) - 7 дітей, ДЗОВ «Жовтень» (с.Бірки, Олександрівського району, Кіровоградської області) - 63 дитини, 
  Це табори загального типу, звернула увагу Людмила Дорохіна, тому оздоровлення відбувалось за рахунок поліпшеного харчування, фізичних навантажень відповідно віку дітей, повітряно-водних процедур.

  Окремо Людмила Дорохіна відзначила діяльність Інклюзивного літнього табору «Квітка-Семицвітка», який проходив  цього року з 04 червня по 11 червня  на узбережжі Чорного моря в Херсонській області на базі «Посейдон». Діти разом з батьками у супроводі фахівців психолого-медико-педагогічної консультації оздоровлювались та набували досвіду спільного перебування дітей різних життєвих можливостей з однолітками звичайного розвитку.
  Унікальність проекту полягала в тому,що до інклюзивного літнього табору були залучені діти, які мали вердикт про неможливість їхнього перебування в дитячому колективі (діти з розладами спектру аутинтизму). І як результат інтенсивної корекційно-розвивальної роботи – успішна соціалізація та позитивна динаміка у всіх психічних сверах. Використано на оздоровлення дітей з міського бюджету 30 тис.грн.