Відтепер у кропивницькій гімназії вчителі використовуватимуть LEGO education

 • 18 серп. 2017 13:17
 • 1105
  • Новина Відтепер у кропивницькій гімназії вчителі використовуватимуть LEGO education Ранкове місто. Кропивницький
   
  Вчителів молодших класів гімназії імені Тараса Шевченка у Кропивницькому взяли участь у тренінгу з використання навчальних матеріалів LEGO education у шкільній програмі. Про це повідомляє прес-служба міської ради у Кропивницькому, інформує Кавун.
   
  Освітяни ознайомились із теоретичною частиною програми та приступили до опанування практики — складання різноманітних фігур за допомогою спеціального конструкторного набору LEGO. Ідею використання конструктора на уроках математики у 1-2 класах запропонувала директор гімназії Галина Война після участі у LEGO фестивалі у Києві. Саме там вона познайомились із офіційними представниками LEGO education в Україні та дізналася про новітню навчальну програму для всіх шкільних предметів із використанням відомого у всьому світі конструктора. Про це повідомляє прес-служба міської ради у Кропивницькому, інформує Кавун.
   
  “Минулого року ми поінформували батьків про те, що є така програма, за допомогою якої їхнім дітям буде простіше та цікавіше навчатися. Батьки підтримали нашу ініціативу та закупили у класи навчальні набори. Коштує один такий набір близько 2 тисяч гривень, тому закупали по одному на парту. Після того, як вчителі пройшли навчання у Києві, у програму гімназії для початкових класів було запроваджено використання на уроках математики навчальних матеріалів LEGO education”, - розповіла директор гімназії Галина Война.
   
  Для кожної теми з математики є спеціально розроблене завдання, яке складається з кількох частин, починаючи від простого і закінчуючи найскладнішим. Крім практичного, дітям також пропонується виконати творче завдання, після виконання якого кожен учень може оцінити свою роботу — наскільки легко йому було працювати.
   
  За словами директора, використовуючи такі завдання, легше оцінювати учнів, оскільки відразу видно результат. Крім того, виконуючи завдання за допомогою навчальних матеріалів LEGO education, у дітей розвивається конструкторське мислення, дрібна моторика, слуховий і зоровий аналізатор, а це все працює для активного запам’ятовування, що вкрай важливо для успішного складання ЗНО.