Велику мрію маленького хлопчика здійснили кропивницькі рятувальники до свята Миколая

 • 6 груд. 2023 13:30
 • 634
  • Новина Велику мрію маленького хлопчика здійснили кропивницькі рятувальники до свята Миколая Ранкове місто. Кропивницький

  Нещодавно кропивницькі рятувальники дізналися про маленького хлопчика Андрійка, який мріє стати рятувальником.

  Мрії малечі обов’язково мають здійснюватися — вирішили у Службі порятунку. Так виникла ідея до Дня Святого Миколая подарувати дитині омріяне диво — на 1 день стати справжнім рятувальником!

  Такий подарунок мав стати несподіванкою. Для цього надзвичайники підтримували контакт з батьками хлопчика. Просто шалена хвиля емоцій захопила Андрійка, коли на порозі раптом з’явився рятувальний патруль у супроводі кого б ви думали? Так, самого чудотворця - Святого Миколая, костюм якого примірив на себе один з рятувальників.

  Такою дивовижною несподіванкою розпочався день школяра з Кропивницького. А далі була подорож до пожежно-рятувального підрозділу, де малому видали справжню форму. Цього дня йому випала унікальна нагода не лише побачити роботу Служби порятунку, так би мовити, з середини, а й стати безпосереднім учасником ліквідації надзвичайної події. Якраз коли хлопець знайомився з пожежною технікою, бійці отримали виклик. Малий разом з підрозділом помчав надавати допомогу бабусі, що стала заручницею власної квартири. А відтак, був справжнім свідком того, як швидко та професійно за допомогою спеціального інструмента рятувальники звільнили стареньку з пастки.

  А після повернення хлопець встиг посидіти за пультом Центру управління в надзвичайних ситуаціях, ознайомитися з історією пожежної охорони у музеї, покерувати квадрокоптером та отримати від рятувальників купу подарунків. А найголовніше - потримати в руках свою найзаповітнішу мрію та відчути її на смак!

  Ну як після такого не вірити у дива?!

  Джерело: ГУ ДСНС України у Кіровоградській області