Велодень у Кіровограді!

 • 16 трав. 2016 10:25
 • 1249
  • Новина Велодень у Кіровограді! Ранкове місто. Кропивницький

  Організатори: кіровоградський клуб велолюбителів «Там-Де-Ми» та Центр здоров`я «Драйв». Прийняти участь у святкуванні запрошуються усі бажаючі, які мають велосипед, або інший транспортний засіб, що приводиться до руху силою людських м`язів.

  Початок заходу біля центру здоров’я «Драйв», вул. Волкова 13-Б. Приїздіть на найважливіше свято екології чистого довкілля та здорового способу життя.

  З детальною інформацією можна буде ознайомитись на сайті вело клубу www.velo.kr.ua та на сторінках спільнот клубу у соцмережах.

  Давайте продемонструємо мешканцям міста, що ми – сила нової екологічної ери, яка несе продуктивні зміни у спосіб життя та мислення українців, а також багатьох цивілізованих народів світу!

  «ВЕЛОДЕНЬ – 2016»

  Багато людей вважає, що велосипед є чимось неважливим, другорядним. Сприймають його як засіб, який не заслуговує уваги. Між тим, як показує світова практика, усе більше мислячих та раціональних людей обрали собі за основний (!) засіб пересування саме велосипед. Мало хто знає, що по світу набуває популярності програма «Bike to work», яка об`єднує тисячі велосипедистів, котрі перелаштувались та призвичаїлись до комфортних поїздок байками на роботу, залишаючи осторонь того дискомфорту, який створюється пасажирами громадського транспорту. В країнах Європи виділяються шалені кошти на покращення умов пересування велосипедистів, на створення вело інфраструктури та адаптацію правил дорожнього руху під особливості пересування водіїв на велосипедах. Цивілізований світ виробив стандарт, котрий мають узяти за взірець усі, хто бажає долучитись до якісного євроінтеграційного процесу. «Хто найменший, той і має пріоритет на дорозі»… Саме такі норми діють у багатьох державах Європи. Прийди на свято та стань ближчим до велосипеду, здорового способу життя та збереженню довкілля… Давай заявимо про себе як про потужну силу!